Okna a dveře Jansen

Součástí rozšířené nabídky firmy MONTKOV je též výroba konstrukčních prvků – ocelová okna, dveře, případně i prosklené stěny z profilového systému Jansen. Jedná se o systém uzavřených ocelových profilů v provedení černém, pozinkovaném nebo nerezovém bez přerušeného tepelného mostu nebo s přerušeným tepelným mostem. Konstrukce profilů Jansen je taková že se do profilu standardně osazuje zdvojené obvodové profilové těsnění.

Okna a dveře Jansen - specifikace

Profilový systém Jansen umožňuje vyrábět jak konstrukční prvky běžných rozměrů tak i prvky rozměrově atypické nebo vzhledově originální. S ohledem na variabilitu systému je tak systém Jansen určen jak pro výrobu prvků do interiérů objektů – prosklené stěny, vnitřní dveře tak i pro vnější použití – vnější dveře, okna. Vnější prvky (dveře, okna) se vyrábějí z profilů s přerušeným tepelným mostem, s deklarovanými tepelně-izolačními parametry. V závislosti na parametrech zvolené výplně lze dosáhnout hodnot součinitele prostupu tepla v normovaných nebo projektovaných hodnotách.

Mezi přednosti systému Jansen patří propracované technické provedení, dlouhodobá životnost a bezproblémová funkčnost.

Ze systému Jansen lze vyrábět a dodávat též prvky (požární dveře, požární stěny) s deklarovanou požární odolností v odolnostech EW15 až EW45 nebo EI15 až EI90.

Systém Jansen je rovněž vhodný pro další účely použití jako např. zasklení balkonů, zastřešení bazénů, stavbu zimních zahrad atd.

Podrobnější informace o výrobcích ze systému Jansen jsou uvedeny v přiloženém katalogu.

Příklady provedení jednotlivých konstrukčních prvků lze nalézt ve fotogalerii.

S ohledem na zakázkový charakter výroby se ceny konstrukčních prvků ze systému Jansen se stanovují formou cenové nabídky, která obsahuje též dodací lhůty, platební podmínky, specifikaci provedení atd.

Bližší obchodní a technické informace poskytnou naši zaměstnanci na tel. 466 768 257.

Poptávky lze zasílat na info@montkov.cz nebo fax: 466 768 260.

Okna a dveře Jansen - materiály ke stažení

Kontaktujte nás

Poučení: Osobní údaje poskytnuté v kontaktním formuláři jsou určeny výhradně pro potřebu zpracování zaslaného požadavku a pro účely vyřízení případné objednávky produktů a služeb společnosti MONTKOV. V této souvislosti jsem informován (a) o tom, že mám právo na informaci, k jakému účelu a jakým způsobem jsou tyto informace zpracovány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, mohu požadovat o provedení opravy, doplnění nebo odstranění osobních údajů. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde. Pokud toto seznámení nepotvrdíte, dotaz se neodešle a vyplněné údaje se vymažou!

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Webdesign & SEO eStudio
2012 © MONTKOV, spol. s r.o.
Navštivte také náš Facebook