Bezpečnostní mříže

Součástí nabídky firmy MONTKOV jsou též dodávky a montáž bezpečnostních mříží.

V nabídce jsou bezpečnostní mříže těchto provedení:

 • bezpečnostní mříže nůžkové
 • bezpečnostní mříže pevné
 • bezpečnostní mříže pevné otevíravé

Bezpečnostní mříže jsou určeny pro zabezpečení dveří, oken, průchodů a pasáží před násilným vniknutím. Pro různé účely lze dodat s ohledem na technické podmínky mříže jednostranné, dvoudílné, dělené, sklopné atd. Mříže jsou dodávány v obvyklých rozměrech zabezpečovaných otvorů. Jednotlivé díly mají velikost zpravidla do 2500x2500 mm. Lze dodat i mříže větších rozměrů - přesné rozměry se upřesňují při zpracování poptávky nebo při zaměření.

Bezpečnostní mříže - použití

Nůžkové bezpečnostní mříže jsou vhodné v takových případech, kdy je požadováno, aby v době, kdy není nutné zabezpečení objektu, tato mříž minimálně omezovala a zabírala minimální prostor – např. při průchodu. Nůžkové mříže se ovládají ručním stahováním a zpravidla do strany. Tyto bezpečnostní mříže lze instalovat do průchozího otvoru nebo i před otvor. Různá technická řešení umožňují zhotovení mříže jednostranné, dvoudílné či sklopné.

Pevná bezpečnostní mříž tvoří je tvořena pevným rámem, který se zpravidla instaluje před průchozí otvor s pevným ukotvením bez možnosti s mříží jakkoliv manipulovat, nebo s ručním ovládáním jako otevíravá mříž otočná na závěsech, případně zcela vyjímatelná.

Uvedené bezpečnostní mříže je možné dodat v různých vzhledových provedeních, kdy je možné spojit zabezpečení objektu s vhodným designem – příklady provedení mříží jsou uvedeny ve fotogalerii. Jedná se např. o bezpečnostní mříže na okna (bezpečnostní okenní mříže).

Všechny typy nabízených pevných mříží odpovídají bezpečnostní normě, jak po stránce materiálu (průřez), tak po stránce provedení mříže (vzdálenost tyčí).

Bezpečnostní mříže jsou zpravidla dodávány ve finální povrchové úpravě práškovými barvami v odstínech dle vzorníku RAL. Otevíravé mříže mohou být vybaveny zámky vložkovými, dozickými nebo cylindrickými, jednobodovými nebo tříbodovými.

Provedení mříží a úroveň zabezpečení je prověřena společností TREZOR TEST pro 2. a 3. bezpečnostní třídu. V nabídce jsou též mříže certifikované NBÚ v kategorii DŮVĚRNÉ, TAJNÉ, PŘÍSNĚ TAJNÉ.

Bezpečnostní mříže se vyrábějí zakázkově, a proto se ceny stanovují formou cenové nabídky, která je zpracována dle konkrétního dílčího technického i zákaznického řešení a obsahuje též dodací lhůty, platební podmínky, specifikaci provedení atd.

Bližší obchodní i technické informace poskytnou naši zaměstnanci na tel. 466 736 560 nebo 466 598 263.

Poptávky lze zasílat na info@montkov.cz nebo fax: 466 768 253.

Kontaktujte nás

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Webdesign & SEO eStudio
2012 © MONTKOV, spol. s r.o.
Navštivte také náš Facebook
SouhlasímVíce informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nabídka zaměstnání

Aktuálně hledáme do naší provozovny ve Vyšehněvicích nového zaměstnance na pozici OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE pro oblast kovovýroby se zaměřením na stavebnictví.

Požadujeme :

 • Středoškolské vzdělání, nejlépe technického zaměření
 • Komunikativní schopnosti
 • Technické myšlení
 • Základní znalost práce s PC (MS Office)
 • Řidičský průkaz skupiny B
 • Znalost AJ nebo NJ slovem i písmem je výhodou

Nabízíme :

 • Zajímavou a pestrou náplň práce
 • Příjemné prostředí a zázemí středně velké společnosti
 • Možnost stravování
 • Motivační platové ohodnocení
 • Po odpracování 1 roku příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
 • Vybavení nutné k výkonu funkce

Bližší informace a osobní pohovory : 

p.Bělský ml., tel. 606656704, e-mail: belskyml@montkov.cz

 

Dále hledáme nové zaměstnance pro tyto profese :

Zámečník-svářeč

Zámečník-montér