Bezpečnostní mříže

Součástí nabídky firmy MONTKOV jsou též dodávky a montáž bezpečnostních mříží.

V nabídce jsou bezpečnostní mříže těchto provedení:

  • bezpečnostní mříže nůžkové
  • bezpečnostní mříže pevné
  • bezpečnostní mříže pevné otevíravé

Bezpečnostní mříže jsou určeny pro zabezpečení dveří, oken, průchodů a pasáží před násilným vniknutím. Pro různé účely lze dodat s ohledem na technické podmínky mříže jednostranné, dvoudílné, dělené, sklopné atd. Mříže jsou dodávány v obvyklých rozměrech zabezpečovaných otvorů. Jednotlivé díly mají velikost zpravidla do 2500x2500 mm. Lze dodat i mříže větších rozměrů - přesné rozměry se upřesňují při zpracování poptávky nebo při zaměření.

Bezpečnostní mříže - použití

Nůžkové bezpečnostní mříže jsou vhodné v takových případech, kdy je požadováno, aby v době, kdy není nutné zabezpečení objektu, tato mříž minimálně omezovala a zabírala minimální prostor – např. při průchodu. Nůžkové mříže se ovládají ručním stahováním a zpravidla do strany. Tyto bezpečnostní mříže lze instalovat do průchozího otvoru nebo i před otvor. Různá technická řešení umožňují zhotovení mříže jednostranné, dvoudílné či sklopné.

Pevná bezpečnostní mříž tvoří je tvořena pevným rámem, který se zpravidla instaluje před průchozí otvor s pevným ukotvením bez možnosti s mříží jakkoliv manipulovat, nebo s ručním ovládáním jako otevíravá mříž otočná na závěsech, případně zcela vyjímatelná.

Uvedené bezpečnostní mříže je možné dodat v různých vzhledových provedeních, kdy je možné spojit zabezpečení objektu s vhodným designem – příklady provedení mříží jsou uvedeny ve fotogalerii. Jedná se např. o bezpečnostní mříže na okna (bezpečnostní okenní mříže).

Všechny typy nabízených pevných mříží odpovídají bezpečnostní normě, jak po stránce materiálu (průřez), tak po stránce provedení mříže (vzdálenost tyčí).

Bezpečnostní mříže jsou zpravidla dodávány ve finální povrchové úpravě práškovými barvami v odstínech dle vzorníku RAL. Otevíravé mříže mohou být vybaveny zámky vložkovými, dozickými nebo cylindrickými, jednobodovými nebo tříbodovými.

Provedení mříží a úroveň zabezpečení je prověřena společností TREZOR TEST pro 2. a 3. bezpečnostní třídu. V nabídce jsou též mříže certifikované NBÚ v kategorii DŮVĚRNÉ, TAJNÉ, PŘÍSNĚ TAJNÉ.

Bezpečnostní mříže se vyrábějí zakázkově, a proto se ceny stanovují formou cenové nabídky, která je zpracována dle konkrétního dílčího technického i zákaznického řešení a obsahuje též dodací lhůty, platební podmínky, specifikaci provedení atd.

Bližší obchodní i technické informace poskytnou naši zaměstnanci na tel. 466 736 560 nebo 466 598 263.

Poptávky lze zasílat na info@montkov.cz nebo fax: 466 768 253.

Kontaktujte nás

Poučení: Osobní údaje poskytnuté v kontaktním formuláři jsou určeny výhradně pro potřebu zpracování zaslaného požadavku a pro účely vyřízení případné objednávky produktů a služeb společnosti MONTKOV. V této souvislosti jsem informován (a) o tom, že mám právo na informaci, k jakému účelu a jakým způsobem jsou tyto informace zpracovány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, mohu požadovat o provedení opravy, doplnění nebo odstranění osobních údajů. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde. Pokud toto seznámení nepotvrdíte, dotaz se neodešle a vyplněné údaje se vymažou!

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Webdesign & SEO eStudio
2012 © MONTKOV, spol. s r.o.
Navštivte také náš Facebook