Dřevěné dveře

Součástí rozšířené nabídky firmy MONTKOV jsou též dodávky dřevěných dveří bez požární odolnosti vyráběných spolupracujícími firmami. Dřevěné dveře nabízíme v těchto alternativách:

  • dřevěné dveře interiérové (plné, prosklené, dýhované, fóliované, lakované s povrchovou úpravou v odstínech dle RAL),
  • dřevěné dveře do předchodových místností, tj. pro chodby, zádveří apod. (plné, prosklené, zpravidla v provedení fólie nebo nátěr v odstínech RAL),
  • dřevěné dveře venkovní (vchodové dřevěné dveře), tj. do plášťů budov, dle normy ČSN EN 14 351 (plné, prosklené, zpravidla v provedení lazura v běžně používaných odstínech).

Dřevěné dveře - provedení

Dřevěné dveře interiérové se dodávají v případě požadavku i s dřevěnou obložkovou zárubní ve stejné povrchové úpravě nebo mohou být osazeny též do zárubně ocelové.

Dřevěné dveře do přechodových místností se dodávají v případě požadavku i s dřevěnou obložkovou zárubní ve stejné povrchové úpravě, případně s masivní zárubní nebo mohou být osazeny též do zárubně ocelové.

Dřevěné dveře venkovní (vchodové dřevěné dveře) se dodávají vždy včetně masivní dřevěné zárubně ve stejné povrchové úpravě.

Dřevěné dveře mohou být v provedení:

  • jednokřídlé dveře,
  • dvoukřídlé dveře,
  • polodrážkové dveře,
  • bezpolodrážkové dveře,
  • otočné dveře,
  • kyvné dveře,
  • posuvné dveře.

Provedení a vzhled dveří jsou dány konkrétním požadavkem zákazníka. Součástí dodávky mohou být též doplňkové komponenty jako např.: dveřní kukátka, samozavírače, dveřní stavěče, bezpečnostní řetízky, padací lišty nahrazující práh atd.

Příklady provedení dřevěných dveří bez požární odolnosti je možno nalézt ve fotogalerii.

Ceny dřevěných dveří se stanovují formou cenové nabídky, která obsahuje též dodací lhůty, platební podmínky, specifikaci provedení atd.

Bližší obchodní a technické informace poskytnou naši zaměstnanci na tel. 466 768 263.

Poptávky lze zasílat na info@montkov.cz nebo fax: 466 768 253.

Pro objednávky je určena e-mailová adresa: objednavky-dvere@montkov.cz nebo fax: 466 768 253.

Kontaktujte nás

Poučení: Osobní údaje poskytnuté v kontaktním formuláři jsou určeny výhradně pro potřebu zpracování zaslaného požadavku a pro účely vyřízení případné objednávky produktů a služeb společnosti MONTKOV. V této souvislosti jsem informován (a) o tom, že mám právo na informaci, k jakému účelu a jakým způsobem jsou tyto informace zpracovány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, mohu požadovat o provedení opravy, doplnění nebo odstranění osobních údajů. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde. Pokud toto seznámení nepotvrdíte, dotaz se neodešle a vyplněné údaje se vymažou!

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Webdesign & SEO eStudio
2012 © MONTKOV, spol. s r.o.
Navštivte také náš Facebook