Kovové dveře

Součástí nabídky firmy MONTKOV je též výroba kovových dveří různých typů. Vyrábíme kovové dveře pro vnitřní použití i venkovní kovové dveře (kovové vchodové dveře, vstupní kovové dveře), které jsou určeny zejména pro technická zázemí budov, kancelářské prostory, skladovací případně stravovací objekty. Každý z těchto typů je určen pro zvláštní použití.

Venkovní kovové dveře

  • Typ CDM – venkovní kovové dveře s polodrážkou, bez deklarovaných tepelně-izolačních vlastností (lze použít též jako dveře vnitřní)
  • Typ CDM-dtm – venkovní kovové dveře s polodrážkou, s deklarovanými tepelně-izolačními vlastnostmi, dodávány jsou včetně systémové ocelové zárubně.
  • Typ CDB-dtm – venkovní kovové dveře s polodrážkou, v úpravě s deklarovanou bezpečnostní třídou BT3 - otevírání směrem do chráněného prostoru a s deklarovanými tepelně-izolačními parametry. Dveře mají vícebodový zamykací systém, dodávány jsou včetně systémové ocelové zárubně.

Kovové dveře pro vnitřní použití

  • Typ CDJ – kovové dveře vnitřní s polodrážkou, s jednostranným nebo oboustranným opláštěním
  • Typ CDB – kovové dveře vnitřní s polodrážkou, v úpravě s deklarovanou bezpečnostní třídou BT3 - otevírání směrem do chráněného prostoru. Dveře mají vícebodový zamykací systém, dodávány jsou včetně systémové ocelové zárubně.
  • Typ SDK – kovové dveře vnitřní s polodrážkou, s oboustranným opláštěním, s vnitřní voštinovou výplní
  • Typ CDK – kovové dveře vnitřní bez polodrážky, s oboustranným opláštěním
  • Typ CDL – kovové dveře vnitřní bez polodrážky, jednokřídlé i dvoukřídlé kovové dveře v kyvném provedení (tzv. lítačky), s oboustranným opláštěním. Součástí dodávky dveří jsou zpravidla pružinové závěsy pro jednokřídlé i dvoukřídlé kovové dveře v kyvném provedení a odpovídající ocelová zárubeň.
  • Typ CDP – kovové dveře vnitřní bez polodrážky, v provedení posuvném – před stěnou, s oboustranným opláštěním. Součástí dodávky je zpravidla konzole s posuvným mechanismem a překrývací garnýž.

Všechny uvedené typy kovových dveří jsou bez požární odolnosti. Tyto kovové dveře jsou vyráběny v běžných typizovaných rozměrech, v plném nebo proskleném provedení (kromě dveří bezpečnostních). V případě požadavku lze vyrobit též kovové dveře atypických rozměrů. Dodávány jsou v povrchové úpravě – základní nátěr nebo ve vrchním stříkaném nátěru nebo v práškové barvě, v odstínech dle RAL.

Příklady provedení kovových dveří je možno nalézt ve fotogalerii.
Další informace jsou obsaženy v přiloženém katalogu a ceníku základních typů a rozměrů.

Bližší obchodní i technické informace poskytnou naši zaměstnanci na tel. 466 768 259, 466 768 257.
Poptávky lze zasílat na info@montkov.cz nebo na fax: 466 768 260.
Pro objednávky je určena e-mailová adresa: objednavky-dvere@montkov.cz nebo fax: 466 768 260.

Kovové dveře - materiály ke stažení

Kontaktujte nás

Poučení: Osobní údaje poskytnuté v kontaktním formuláři jsou určeny výhradně pro potřebu zpracování zaslaného požadavku a pro účely vyřízení případné objednávky produktů a služeb společnosti MONTKOV. V této souvislosti jsem informován (a) o tom, že mám právo na informaci, k jakému účelu a jakým způsobem jsou tyto informace zpracovány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, mohu požadovat o provedení opravy, doplnění nebo odstranění osobních údajů. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde. Pokud toto seznámení nepotvrdíte, dotaz se neodešle a vyplněné údaje se vymažou!

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Webdesign & SEO eStudio
2012 © MONTKOV, spol. s r.o.
Navštivte také náš Facebook