Obchodně technický zástupce

pro oblast kovovýroby se zaměřením na stavebnictví

Požadujeme :
• Středoškolské vzdělání, nejlépe technického zaměření
• Komunikativní schopnosti
• Technické myšlení
• Základní znalost práce s PC (MS Office)
• Řidičský průkaz skupiny B
• Znalost AJ nebo NJ slovem i písmem je výhodou

Nabízíme :
• Zajímavou a pestrou náplň práce
• Příjemné prostředí a zázemí středně velké společnosti
• Možnost stravování
• Motivační platové ohodnocení
• Po odpracování 1 roku příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
• Vybavení nutné k výkonu funkce

Bližší informace poskytne pan Miroslav Bělský ml., tel. 606 656 704, belskyml@montkov.cz

Kontaktujte nás

Poučení: Osobní údaje poskytnuté v kontaktním formuláři jsou určeny výhradně pro potřebu zpracování zaslaného požadavku a pro účely vyřízení případné objednávky produktů a služeb společnosti MONTKOV. V této souvislosti jsem informován (a) o tom, že mám právo na informaci, k jakému účelu a jakým způsobem jsou tyto informace zpracovány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, mohu požadovat o provedení opravy, doplnění nebo odstranění osobních údajů. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde. Pokud toto seznámení nepotvrdíte, dotaz se neodešle a vyplněné údaje se vymažou!

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Webdesign & SEO eStudio