Lehké ocelové poklopy

Součástí nabídky firmy MONTKOV je též výroba lehkých ocelových poklopů.

Lehké ocelové poklopy jsou čtvercového nebo obdélníkového tvaru v rozměrech zpravidla od 4000 x 400 mm do 1000 x 1000 mm (nejpoužívanější jsou ocelové poklopy 400x400 a poklopy 600x600, na zakázku vyrobíme např. i poklopy 800x800). Ocelové poklopy se vyrábějí v provedení odnímatelném – typ LPO a v provedení výklopném – typ LPV. Základem konstrukce poklopů je nosný rám svařený z L profilu, do kterého se vkládá výplň z plechu s protiskluzovou úpravou o tloušťce 4 mm.

V základní nabídce jsou ocelové poklopy ve 4 základních rozměrech. V případě požadavku zákazníka vyrábíme i poklopy atypických rozměrů. Ocelové poklopy se dodávají standardně v základním nátěru nebo žárově zinkované, v případě požadavku mohou být dodány též ve finálním nátěru v odstínu dle RAL.

Ocelové poklopy - použití

Lehké ocelové poklopy jsou určeny pro zakrytí horizontálních otvorů (obecně poklopy pro šachty, rozvody vody, rozvody komunikačních sítí, poklopy pro revizní šachty, kontrolní průlezy atd.) v interiéru budov, případně i v exteriéru (např. revizní otvory v chodnících). V přiloženém katalogovém listu jsou uvedena rovnoměrná dovolená zatížení poklopů, která je nutno respektovat při jejich použití.

Lehké ocelové poklopy lze upravit pro specifické účely použití jako např.:

  • ocelový poklop pod keramickou dlažbu
  • ocelový poklop se zámkem
  • ocelový poklop s celoobvodovým těsněním
  • ocelový poklop se zpevňujícími výztuhami
  • ocelový poklop s výplní z plechu větší tloušťky – např. 6 nebo 8 mm

Příklady provedení lehkých ocelových poklopů je možno nalézt ve fotogalerii.

Bližší rozměrové údaje, včetně dovolených zatížení jsou uvedeny v přiloženém katalogovém listu, ceny základních typů a rozměrů poklopů v přiloženém ceníku.

Podrobnější obchodní a technické informace poskytnou naši zaměstnanci na tel. 466 768 259, 257.

Poptávky lze zasílat na info@montkov.cz nebo na fax: 466 768 260. Pro objednávky je určena e-mailová adresa: objednavky-zamecnictvi@montkov.cz nebo fax: 466 768 260.

Ocelové poklopy - materiály ke stažení

Kontaktujte nás

Poučení: Osobní údaje poskytnuté v kontaktním formuláři jsou určeny výhradně pro potřebu zpracování zaslaného požadavku a pro účely vyřízení případné objednávky produktů a služeb společnosti MONTKOV. V této souvislosti jsem informován (a) o tom, že mám právo na informaci, k jakému účelu a jakým způsobem jsou tyto informace zpracovány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, mohu požadovat o provedení opravy, doplnění nebo odstranění osobních údajů. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde. Pokud toto seznámení nepotvrdíte, dotaz se neodešle a vyplněné údaje se vymažou!

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Webdesign & SEO eStudio
2012 © MONTKOV, spol. s r.o.
Navštivte také náš Facebook