Požární dveře

Součástí nabídky firmy MONTKOV jsou též dodávky požárních dveří a sestav kompletních požárních uzávěrů. Požární dveře (někdy také proti požářní dveře) nabízíme v těchto alternativách:

  • dřevěné požární dveře (plné, prosklené), případně též kouřotěsné, v odolnosti EW,EI 30 DP3
  • ocelové požární dveře (plné, prosklené), případně též kouřotěsné, v odolnosti EW, EI 30 DP1; EW, EI 45 DP1; EW, EI 60 DP1; EW 90 DP1
  • požární dvířka EW, EI 30 pro zděné příčky
  • požární dvířka EW, EI 15; EW, EI 30 pro SDK příčky

V nabídce jsou též prosklené požární dveře a požární stěny z profilového systému Jansen – viz záložka „Okna a dveře Jansen“.

Požární dveře - provedení

Provedení a vzhled požárních dveří jsou dány konkrétním požadavkem zákazníka. Dodáváme nejen proti požární dveře, ale součástí dodávky mohou být též doplňkové komponenty jako např.: dveřní kukátka, samozavírače, dveřní stavěče, padací lišty pro kouřotěsné dveře atd.

Dřevěné požární dveře mohou být v úpravách obvyklých u běžných interiérových dveří, tj. s imitací dřeva nebo lakované v odstínech dle RAL. Ocelové požární dveře ve vrchním nátěru v odstínech dle RAL.

Součástí sestavy požárního uzávěru jsou též zárubně, a proto nabízíme k požárním dveřím též speciální zárubně (kovové, dřevěné) pro požární uzávěry. Jejich typ, rozměry a povrchová úprava vychází z požadavku zákazníka nebo dle zadání v projektu. Bližší informace k ocelovým zárubním pro požární uzávěry jsou uvedeny pod záložkou „Ocelové zárubně“. V případě potřeby poradí zaměstnanci firmy s výběrem nejvhodnějšího typu zárubně.

Příklady provedení požárních dveří je možno nalézt ve fotogalerii.

Bližší obchodní a technické informace poskytnou naši zaměstnanci na tel. 466 768 263 nebo 466 736 562.

Poptávky lze zasílat na info@montkov.cz nebo fax: 466 768 253.

S ohledem na různá provedení požárních dveří se ceny stanovují formou cenové nabídky, která je zpracována dle konkrétního dílčího technického i zákaznického řešení a obsahuje též dodací lhůty, platební podmínky, specifikaci, provedení, atd.

Kontaktujte nás

Poučení: Osobní údaje poskytnuté v kontaktním formuláři jsou určeny výhradně pro potřebu zpracování zaslaného požadavku a pro účely vyřízení případné objednávky produktů a služeb společnosti MONTKOV. V této souvislosti jsem informován (a) o tom, že mám právo na informaci, k jakému účelu a jakým způsobem jsou tyto informace zpracovány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, mohu požadovat o provedení opravy, doplnění nebo odstranění osobních údajů. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde. Pokud toto seznámení nepotvrdíte, dotaz se neodešle a vyplněné údaje se vymažou!

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Webdesign & SEO eStudio
2012 © MONTKOV, spol. s r.o.
Navštivte také náš Facebook