Zakázkové zámečnictví

Součástí nabídky firmy MONTKOV jsou též dodávky a případně montáž zámečnických konstrukčních prvků určených zejména pro stavebnictví. Zakázkové zámečnictví realizuje zakázkovou zámečnickou výrobu, která je odvozena zejména od výroby standardních výrobků, které jsou však dílčím způsobem upraveny (atypické rozměry, speciální příslušenství či výbava apod.).
Naše zakázkové zámečnictví vyrábí např. atypické dveře, vrata, ocelová okna, výkladce obchodů, vstupní dveře, prosklené stěny atd.

Na základě technologického vybavení firmy – viz složka Výrobní kooperace může firma nabídnout též výrobu ocelových výrobků nebo polotovarů dle požadavku zákazníka, kdy je konstrukce a výroba založena na těchto operacích:

  • CNC vysekávání plechů
  • CNC ohraňování plechů
  • Stáčení plechů
  • Stáčení otevřených a uzavřených profilů
  • Přesné dělení tyčových materiálů
  • Bodové sváření
  • Poloautomatické sváření TIG, MIG, MAG

Konečné ceny vyráběných konstrukčních prvků se stanovují formou cenové nabídky, která je zpracována dle konkrétního dílčího technického i zákaznického řešení. Cenová nabídka obsahuje též dodací lhůty, platební podmínky, specifikaci provedení atd.

Příklady vyráběných konstrukčních prvků vyráběných v rámci zakázkového zámečnictví je možno nalézt ve fotogalerii.

Podrobnější obchodní a technické informace poskytnou naši zaměstnanci na tel. 466 768 259, 466 768 257.
Poptávky lze zasílat na info@montkov.cz nebo na fax: 466 768 260. Pro objednávky je určena e-mailová adresa: objednavky-zamecnictvi@montkov.cz nebo fax: 466 768 260.

Kontaktujte nás

Poučení: Osobní údaje poskytnuté v kontaktním formuláři jsou určeny výhradně pro potřebu zpracování zaslaného požadavku a pro účely vyřízení případné objednávky produktů a služeb společnosti MONTKOV. V této souvislosti jsem informován (a) o tom, že mám právo na informaci, k jakému účelu a jakým způsobem jsou tyto informace zpracovány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, mohu požadovat o provedení opravy, doplnění nebo odstranění osobních údajů. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde. Pokud toto seznámení nepotvrdíte, dotaz se neodešle a vyplněné údaje se vymažou!

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Webdesign & SEO eStudio
2012 © MONTKOV, spol. s r.o.
Navštivte také náš Facebook