O firmě

Sídlo firmy MONTKOVFirma MONTKOV se od svého založení v roce 1991 zabývá především zámečnickou kovovýrobou. Hlavní výrobní činností firmy je výroba kompletního uceleného sortimentu ocelových zárubní, které jsou určeny pro zabudování do cihelného zdiva, porobetonových tvárnic, sádrokartonových příček, monolitických nebo ocelových konstrukcí. V nabídce jsou též speciální zárubně pro požární uzávěry, zárubně pro bezpečnostní dveře, zárubně se světlíky, zárubně pro dodatečné osazování otvorů atd.

S výrobu zárubní je úzce spojena výroba kovových dveří. V sortimentní nabídce má firma dveře pro vnitřní použití v provedení s polodrážkou i bez polodrážky, dveře pro vnější použití s deklarovanými tepelně-izolačními parametry, bezpečnostní dveře s deklarovanou bezpečnostní třídou BT3 a další modifikované dveře zejména pro průmyslové účely, jako např. dveře kyvné (lítačky) nebo dveře posuvné. Dveře jsou vyráběny v plném provedení nebo s různými prosklenými výplněmi.

Dále se firma zabývá zakázkovou zámečnickou výrobou. Vyrábí jednak výrobky vlastní konstrukce, tj. ocelová vrata, lehké ocelové poklopy, revizní dvířka, dveře, vrata a okna ze systému Jansen a jednak výrobky dle podkladů a požadavků zákazníků, tj. např. konstrukce ocelových hal, ocelová zábradlí, plotové dílce, okna, výkladce a jiné ocelové konstrukční prvky.

Převážná většina vyráběných výrobků je určena pro stavebnictví. Bližší informace o našich výrobcích jsou uvedeny v jednotlivých složkách www stránek.

Doplňkovými programy firmy jsou prodej a montáž bezpečnostních dveří, bezpečnostních mříží, požárních dveří, kompletních požárních uzávěrů a interiérových dveří.

V posledních letech firma výrazně vylepšila své technologické vybavení a může tak nabídnout spolupráci v oblasti kooperací. Pro externí zájemce může nabídnout kapacity v těchto technologiích :

  • přesné řezání kovových profilů (otevřených i uzavřených)
  • přesné stříhání tenkých plechů,
  • vysekávání plechů na CNC lisu,
  • přesné ohýbání plechů,
  • stáčení plechů,
  • stáčení profilů Jakl nebo též otevřených profilů
  • 3D ohýbání trubek atd.

Podrobnější informace o technologických možnostech firmy jsou uvedeny ve složce Kooperace.

V rámci prodejního servisu zajišťuje firma dle požadavků zákazníků dopravu objednaných výrobků a informační a poradenské služby k vyráběným výrobkům.

Veškeré výrobní činnosti firma provádí ve své provozovně  v obci Vyšehněvice č.p. 10 která se nachází v blízkosti města Lázně Bohdaneč – Pardubický kraj.

Firma zaměstnává cca 60 zaměstnanců včetně společníků firmy kteří se aktivně podílí na činnosti firmy.

Webdesign & SEO eStudio
2012 © MONTKOV, spol. s r.o.
Navštivte také náš Facebook
SouhlasímVíce informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.