Odkazy

V případě zájmu o výměnu odkazu pište na adresu info@montkov.cz

Budování zpětných odkazů (Linkbuilding)

Likbuilding neboli budování zpětných odkazů patří mezi nejdůležitější části optimalizace pro vyhledávače (úprava zdrojového kódu stránek pro to, aby byly ve výsledcích hledání ve fulltextových vyhledávačích, jako je Seznam.cz a Google.cz na co nejvyšších pozicích. Optimalizace se rozděluje na onpage faktory – úpravy přímo na stránkách a offpage faktory – úpravy mimo stránky). Dostatek kvalitních zpětných odkazů zaručí nejen zlepšení pozice ve vyhledávačích, ale i zvýšení návštěvnosti a popularity stránek. Platí zde jednoduché pravidlo „Čím více kvalitních zpětných odkazů máte, tím lépe“.

Princip budování zpětných odkazů

Získávání zpětných odkazů vede k posílení stránek ve výsledcích vyhledávání. Zpětné odkazy (back-links) chápou vyhledávače za pozitivní reference, které jim doporučují odkazovanou webovou stránku.
Zpětné odkazy jsou nejdůležitější součástí off page faktorů stránky. Off page faktory ovlivňují kvalitu optimalizace pro vyhledávače, ale nejsou přímo umístěny na optimalizované stránce. Mezi tyto faktory patří odkazové ranky a kvalitativní off page faktory.

Srank = hodnocení Seznamu
PageRank = hodnocení Google

Odkazy:

Střešní nosiče firem Thule, Atera, Hakr, Jetbag, Bohm, Neumann, Diheng a Piccola za akční ceny.

Sněhové řetězy firem Thule, Pewag, Brillant za akční ceny.

Nosiče kol na tažné zařízení firem Thule, Atera, Autotek, Westfalia, Jetbag, MFT a Wjenzek za akční ceny.

Typové domy od firmy EKOPANELY. Vyrábíme stavební prvek Ekopanely, který se nejčastěji používají k oplašťování nízkoenergetických dřevostaveb.

NAKO Pardubici nabízí ve svém e-shopu profesionální elektrické sekačky, na které se můžete při práci spolehnout. Renomované značky BOSCH a HECHT.

Firma ARX Trade s.r.o. vyrábí a montuje pergoly, altány, zahraní domky dle přání a potřeb klienta.

Firma Merida Hradec Králové vyrábí a prodává dávkovače mýdla zásobníky na toaletní papír a papírové ručníky i s náplněmi jako je toaletní papír, papírové ručníky a pěnové a tekuté mýdlo.

Domácí výtahy - Výtahy TRIPLEX a plošiny nejen pro komerční účely.

Firma Level Hradec Králové vyrábí a montuje ocelové zábradlí a další ocelové konstrukce. Kovovýroba na míru klienta.

Webdesign & SEO eStudio
2012 © MONTKOV, spol. s r.o.
Navštivte také náš Facebook
SouhlasímVíce informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.